Components, RAFIX FS technology, threaded ring, black, 30.3 mm, Front panel thickness from 2.5 to 4 mm
technical data
| Feature | Front panel thickness from 2.5 to 4 mm |
| Color | black |
| Collar shape | round |
| Packaging unit | 100 pcs. |
| Net weight | 4.5 g |
| Minimum order quantity (MOQ) | 100 pcs. |
| RoHS compliant | Yes |
| REACH compliant | Yes |
| Outside dimension, height | 9.5 mm |
| Mounting hole | 30.3 mm |
| Fixing | Threaded ring |