KABA spare key, 32.8 mm x 20 mm, Locking 019, 2 keys
technical data
| Scope of delivery | 2 keys |
| Packaging unit | 2 pcs. |
| Net weight | 0 g |
| Minimum order quantity (MOQ) | 10 pcs. |
| RoHS compliant | Yes |
| REACH compliant | Yes |
| Country of origin | CN |
| Outside dimension, length | 32.8 mm |
| Outside dimension, width | 20 mm |
| Outside dimension, height | 2.47 mm |
| Locking position | 019 |