KIS.ME onboarding cable, USB to M12, L 1500 mm
technical data
| Color | black |
| Operating temperature, min. | -25 °C |
| Operating temperature, max. | 50 °C |
| Packaging | Tüte |
| Packaging unit | 1 pcs. |
| Minimum order quantity (MOQ) | 1 pcs. |
| RoHS compliant | Yes |
| REACH compliant | Yes |
| Country of origin | DE |
| Outside dimension, length | 1,500 mm |
| Front side terminal | USB 2.0 type A |
| Terminal on the rear | M12 8-pin A-coded |
| Voltage type | DC |