LUMOTAST 16 front ring, C-LAB, green, 23.5 mm x 23.5 mm
technical data
| Color | green |
| Operating temperature, min. | -25 °C |
| Operating temperature, max. | 70 °C |
| Storage temperature, min. | -40 °C |
| Storage temperature, max. | 80 °C |
| Packaging unit | 10 pcs. |
| Minimum order quantity (MOQ) | 10 pcs. |
| RoHS compliant | Yes |
| REACH compliant | Yes |
| Outside dimension, length | 23.5 mm |
| Outside dimension, width | 23,5 mm |
| Outside dimension, height | 4.6 mm |
direct links
drawings
Dimensioned drawing